Hjem > Produkter > Inductors, Coils, Chokes > Faste Induktorer > 3094-270JS
3094-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp 3094-270JS med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer 3094-270JS
Produsent API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
Lead Free Status / RoHS Status Inneholder bly / RoHS ikke-kompatibel
In Stock 8230 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
650 pcs
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer 3094-270JS Produsent API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Inneholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Antall tilgjengelige 8230 pcs Dataark 3094(R) Series
Kategori Inductors, Coils, Chokes Type -
Toleranse ±5% Leverandør Enhetspakke -
Størrelse / Dimensjon 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) skjerming Unshielded
Serie 3094 rangeringer -
Q @ Freq 60 @ 100MHz emballasje Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle 2-SMD Andre navn 3094-270JS TR 650
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Kjerne Iron
Induktansfrekvens - Test 100MHz induktans 27nH
Høyde - sittende (maks) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 1.3GHz
Detaljert beskrivelse 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD DC-motstand (DCR) 50 mOhm Max
Nåværende vurdering 1A Nåværende - Metning -