Hjem > Produkter > motstander > Gjennom hullresistorer > CMF55412R00BEBF
CMF55412R00BEBF
CMF55412R00BEBF
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp CMF55412R00BEBF med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer CMF55412R00BEBF
Produsent Dale / Vishay
Beskrivelse RES 412 OHM 1/2W .1% AXIAL
Lead Free Status / RoHS Status Inneholder bly / RoHS ikke-kompatibel
In Stock 77396 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer CMF55412R00BEBF Produsent Dale / Vishay
Beskrivelse RES 412 OHM 1/2W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Inneholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Antall tilgjengelige 77396 pcs Dataark CMFxx Series, Industrial
Kategori motstander Toleranse ±0.1%
Temperaturkoeffisient ±25ppm/°C Leverandør Enhetspakke Axial
Størrelse / Dimensjon 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serie CMF
Motstand 412 Ohms Strøm (Watts) 0.5W, 1/2W
emballasje Bulk Pakke / tilfelle Axial
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C Antall oppsigelser 2
Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Produsentens Standard Lead Time 14 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Høyde - sittende (maks) -
Egenskaper Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Strykprosent -
Detaljert beskrivelse 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film sammensetning Metal Film