Hjem > Produkter > kondensatorer > Keramiske kondensatorer > CDR31BP151BFURAB
CDR31BP151BFURAB
CDR31BP151BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp CDR31BP151BFURAB med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer CDR31BP151BFURAB
Produsent Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse CAP CER 150PF 100V BP 0805
Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
In Stock 4109 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
Get a quote
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer CDR31BP151BFURAB Produsent Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse CAP CER 150PF 100V BP 0805 Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 4109 pcs Dataark CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori kondensatorer Spenningsvurdering 100V
Toleranse ±1% Tykkelse (Maks) 0.051" (1.30mm)
Temperaturkoeffisient BP Størrelse / Dimensjon 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR31 rangeringer -
emballasje Bulk Pakke / tilfelle 0805 (2012 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount, MLCC
Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Høyde - sittende (maks) - Egenskaper -
Strykprosent R (0.01%) Detaljert beskrivelse 150pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
kapasitans 150pF applikasjoner General Purpose