Hjem > Produkter > kondensatorer > Keramiske kondensatorer > CDR32BP561BFURAB
CDR32BP561BFURAB
CDR32BP561BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp CDR32BP561BFURAB med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer CDR32BP561BFURAB
Produsent Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse CAP CER 560PF 100V BP 1206
Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
In Stock 5860 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
Get a quote
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer CDR32BP561BFURAB Produsent Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse CAP CER 560PF 100V BP 1206 Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 5860 pcs Dataark CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori kondensatorer Spenningsvurdering 100V
Toleranse ±1% Tykkelse (Maks) 0.051" (1.30mm)
Temperaturkoeffisient BP Størrelse / Dimensjon 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR32 rangeringer -
emballasje Bulk Pakke / tilfelle 1206 (3216 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount, MLCC
Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Høyde - sittende (maks) - Egenskaper -
Strykprosent R (0.01%) Detaljert beskrivelse 560pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
kapasitans 560pF applikasjoner General Purpose