Hjem > Produkter > kondensatorer > Keramiske kondensatorer > CDR34BP392BFURAJ
CDR34BP392BFURAJ
CDR34BP392BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp CDR34BP392BFURAJ med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer CDR34BP392BFURAJ
Produsent Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse CAP CER 3900PF 100V BP 1812
Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
In Stock 5127 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
Get a quote
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer CDR34BP392BFURAJ Produsent Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse CAP CER 3900PF 100V BP 1812 Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 5127 pcs Dataark CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori kondensatorer Spenningsvurdering 100V
Toleranse ±1% Tykkelse (Maks) 0.059" (1.50mm)
Temperaturkoeffisient BP Størrelse / Dimensjon 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR34 rangeringer -
emballasje Tape & Reel (TR) Pakke / tilfelle 1812 (4532 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount, MLCC
Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Høyde - sittende (maks) - Egenskaper -
Strykprosent R (0.01%) Detaljert beskrivelse 3900pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
kapasitans 3900pF applikasjoner General Purpose