Hjem > Produkter > kondensatorer > Aluminium - Polymerkondensatorer > 6SW180MX
6SW180MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp 6SW180MX med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer 6SW180MX
Produsent Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
In Stock 97266 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
2000 pcs
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer 6SW180MX Produsent Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 97266 pcs Dataark SLG, SWZ, SW Series
Kategori kondensatorer Spenningsvurdering 6.3V
Type Polymer Toleranse ±20%
Surface Mount Land Size - Størrelse / Dimensjon 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie PC-CON, SW rangeringer -
emballasje Tape & Reel (TR) Pakke / tilfelle 2917 (7343 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Surface Mount
Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Høyde - sittende (maks) 0.114" (2.90mm)
ESR (ekvivalent serieresistens) 9 mOhm Detaljert beskrivelse 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitans 180µF applikasjoner General Purpose