Hjem > Produkter > motstander > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0805FT412R
RMCF0805FT412R
RMCF0805FT412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp RMCF0805FT412R med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer RMCF0805FT412R
Produsent Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 412 OHM 1% 1/8W 0805
Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
In Stock 13539888 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer RMCF0805FT412R Produsent Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 412 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 13539888 pcs Dataark Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategori motstander Toleranse ±1%
Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C Leverandør Enhetspakke 0805
Størrelse / Dimensjon 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RMCF
Motstand 412 Ohms Strøm (Watts) 0.125W, 1/8W
emballasje Tape & Reel (TR) Pakke / tilfelle 0805 (2012 Metric)
Andre navn RMCF 1/10 412 1% R