Hjem > Produkter > motstander > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0603BKE412R
RNCF0603BKE412R
RNCF0603BKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp RNCF0603BKE412R med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer RNCF0603BKE412R
Produsent Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 412 OHM 0.1% 1/10W 0603
Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
In Stock 1015702 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
1000 pcs
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer RNCF0603BKE412R Produsent Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 412 OHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 1015702 pcs Dataark Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategori motstander Toleranse ±0.1%
Temperaturkoeffisient ±25ppm/°C Leverandør Enhetspakke 0603
Størrelse / Dimensjon 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serie RNCF
Motstand 412 Ohms Strøm (Watts) 0.1W, 1/10W
emballasje Tape & Reel (TR) Pakke / tilfelle 0603 (1608 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antall oppsigelser 2
Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Produsentens Standard Lead Time 12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Høyde - sittende (maks) 0.022" (0.55mm)
Egenskaper Automotive AEC-Q200 Strykprosent -
Detaljert beskrivelse 412 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film sammensetning Thin Film