Hjem > Produkter > motstander > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF1206DTC412R
RNCF1206DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp RNCF1206DTC412R med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer RNCF1206DTC412R
Produsent Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1206
Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
In Stock 1887642 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
5000 pcs
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer RNCF1206DTC412R Produsent Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1206 Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 1887642 pcs Dataark Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategori motstander Toleranse ±0.5%
Temperaturkoeffisient ±50ppm/°C Leverandør Enhetspakke 1206
Størrelse / Dimensjon 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serie RNCF
Motstand 412 Ohms Strøm (Watts) 0.333W, 1/3W
emballasje Tape & Reel (TR) Pakke / tilfelle 1206 (3216 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antall oppsigelser 2
Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Produsentens Standard Lead Time 12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Høyde - sittende (maks) 0.026" (0.65mm)
Egenskaper Automotive AEC-Q200 Strykprosent -
Detaljert beskrivelse 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film sammensetning Thin Film