Hjem > Produkter > motstander > Gjennom hullresistorer > MFR-25FRFPN412R
MFR-25FRFPN412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp MFR-25FRFPN412R med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer MFR-25FRFPN412R
Produsent Yageo
Beskrivelse RES MF 1/4W 1% AXIAL
Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
In Stock 4027806 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
5000 pcs
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer MFR-25FRFPN412R Produsent Yageo
Beskrivelse RES MF 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 4027806 pcs Dataark MFR Series
Kategori motstander Toleranse ±1%
Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C Leverandør Enhetspakke Panasert
Størrelse / Dimensjon 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serie MFR
Motstand 412 Ohms Strøm (Watts) 0.25W, 1/4W
emballasje Tape & Reel (TR) Pakke / tilfelle Axial
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antall oppsigelser 2
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Høyde - sittende (maks) -
Egenskaper - Detaljert beskrivelse 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film