Hjem > Produkter > motstander > Gjennom hullresistorer > MFR1WSFBE52-412R
MFR1WSFBE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp MFR1WSFBE52-412R med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer MFR1WSFBE52-412R
Produsent Yageo
Beskrivelse RES MF 1W 1% AXIAL
Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
In Stock 3437216 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
5000 pcs
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer MFR1WSFBE52-412R Produsent Yageo
Beskrivelse RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 3437216 pcs Dataark MFR Series
Kategori motstander Toleranse ±1%
Temperaturkoeffisient ±50ppm/°C Leverandør Enhetspakke Axial
Størrelse / Dimensjon 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm) Serie MFR
Motstand 412 Ohms Strøm (Watts) 1W
emballasje Bulk Pakke / tilfelle Axial
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antall oppsigelser 2
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Høyde - sittende (maks) -
Egenskaper - Detaljert beskrivelse 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film