Hjem > Produkter > motstander > Chip Resistor - Surface Mount > MMF25SFRE412R
MMF25SFRE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilder er kun til referanse.
Se produktspesifikasjoner for produktdetaljer.
Kjøp MMF25SFRE412R med tillit fra Components-World.HK, 1 års garanti
Etterspør et sitat
Varenummer MMF25SFRE412R
Produsent Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1/4W MELF
Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
In Stock 3559315 pcs
Referansepris
(i amerikanske dollar)
6000 pcs
Send inn en forespørsel om tilbud på mengder større enn de som vises.
Mengde:
Total:
Product parameter
Varenummer MMF25SFRE412R Produsent Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 3559315 pcs Dataark MMF Series
Kategori motstander Toleranse ±1%
Temperaturkoeffisient ±50ppm/°C Leverandør Enhetspakke MELF
Størrelse / Dimensjon 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serie MMF
Motstand 412 Ohms Strøm (Watts) 0.25W, 1/4W
emballasje Tape & Reel (TR) Pakke / tilfelle MELF, 0204
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antall oppsigelser 2
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Høyde - sittende (maks) -
Egenskaper - Strykprosent -
Detaljert beskrivelse 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film sammensetning Metal Film
Relaterte produkter
  • Del#:MMF25SFRE3R9
  • produsenter:Yageo